جشنواره کن 2024
بازدید 21
0

استایل سلبریتی‌ها در مراسم کن ۲۰۲۴

فرش قرمز جشنواره کن 2024 نیز با تمامی حواشی و جذابیت‌های خود به اتمام رسید. امسال نیز شاهد لوک‌ها و لباس‌های زیبا و متفاوت از برندهای مشهور دنیا بودیم که بر تن بازیگران، مدل‌ها و چهره‌های تبلیغاتی به نمایش درآمد.

جشنواره کن به عنوان یکی از پر زرق‌وبرق‌ترین و پرستاره‌ترین جشنواره‌های جهان، همواره لحظاتی مهم و به‌یادماندنی را در عرصه مد و فشن خلق کرده است و می‌توان خلاقیت طراحان لباس و سلیقه سلبریتی‌ها را به خوبی سنجید. البته ترکیب لباس، جواهرات، آرایش صورت و مو همگی بر روی لوک نهایی یک سلبریتی تاثیرگذار هستند.

در فرش قرمز کن 2024 چندین چهره ایرانی نیز حضور داشتند؛ از گلشیفته فراهانی تا مهلقا جابری که هرکدام زیبایی خود را به نمایش گذاشتند. پس بدون معطلی به سراغ مهم‌ترین استایل سلبریتی‌ها در مراسم کن 2024 می‌رویم و به بررسی هر یک از آن‌ها می‌پردازیم.

سر تیتر مطالب

استایل ایرانی های حاضر در جشنواره کن 2024

از میان تعداد زیادی از سلبریتی‌هایی که روزهای برگزاری جشنواره حضور داشتند، می‌توان به گلشیفته فراهانی، زر امیرابراهیمی، محمد رسول اف، بهامین باروت‌کوب، صدف طاهریان، مهلقا جابری و سام اصغری اشاره کرد.

استایل گلشیفته فراهانی در جشنواره کن 2024

گلشیفته فراهانی در کن 2024

این بازیگر 40 ساله ایرانی در اولین حضور خود بر روی فرش قرمز یک پیراهن آبی به تن کرد که برند آراز فضائلی آن را طراحی و اجرا کرده بود. حس و حال ایرانی لباس فراهانی همراه با کمربند بلوچی دوز و گوشواره‌های بزرگ فیروزه‌ای بیشتر از همه چیز به چشم می‌خورد.

او در دومین حضور خود یک لوک ساده مشکی همراه با تزئیناتی در قسمت یقه بر تن کرده بود که ریسک کمتری نسبت به پیراهن قبلی او داشت.

استایل مهلقا جابری در جشنواره کن 2024

مهلقا جابری

مهلقا جابری مدل و اینفلوئنسر ایرانی یکی دیگر چهره‌های جذاب فرش قرمز بود. او یک اوت‌فیت مونوکروم مشک بر تن داشت که با داشتن یک دامن طرح‌دار از یکنواختی درآمده بود. پرهای مشکی بالاتنه لباس و پرهایی که بر روی موهای آن کار شده بود، یک هارمونی زیبا به وجود آورده بود.

استایل زر امیرابراهیمی در جشنوراه کن 2024

زر ابراهیمی جشنواره کن 2024

زهرا امیرابراهیمی برنده جایزه نخل طلا بهترین بازیگر زن نیز با پیراهنی مشکی بر روی فرش قرمز حاضر شد. این پیراهن با داشتن دامنی مخمل و بالاتنه گیپور ریسک زیادی برای این خانم بازیگر نداشت. این لوک از برند جورجیو آرمانی که تنها با یک جفت گوشواره تزئین شده است.

در دومین حضور او در فرش قرمز، او یک پیراهن مشکی کلاسیک از برند دیور بر تن داشت که جای خالی جواهرات به خوبی احساس می‌شد اما این لباس بر تن او نشسته بود.

استایل سام اصغری در جشنواره کن 2024

سام اصغری در فستیوال کن 2024

سام اصغری مدل و بازیگر ایرانی و همسر سابق بریتنی اسپیرز، در جشنواره امسال حضور داشت اما بیشتر افراد از اوت‌فیت مونوکروم سفید ناراضی بودند. چراکه در قسمت بازوها و فاق شلوار تناسبی با استایل و فرم بدن اصغری وجود نداشت و کمی ظاهر او را آشفته نشان می‌داد.

استایل صدف طاهریان در جشنواره کن 2024

صدف طاهریان در فستویال کن 2024

این مدل و چهره تبلیغاتی که توسط اسپانسر دعوت شده بود، یک پیراهن مشکی مخمل بر تن کرده بود. در قسمت بالاتنه این پیراهن دو برش با تکنیک کات‌اوت به چشم می‌خورد که با نوارهای ظریفی شبیه به تور متصل شده‌اند. نکته‌ای که توجه را جلب می‌کند، عدم هماهنگی مدل کفش با پیراهن است. برای پیراهن‌هایی با قد ماکسی کفش‌های پاشنه بلند جلو بسته، انتخاب بهتری هستند. مدل مو و میکاپ هم ساده‌تر انتخاب شدند تا تمرکز اصلی بر روی جواهرات این لوک باشد.

استایل بهامین باروت کوب در جشنواره کن 2024

بهامین در جشنواره کن 2024

بهامین باروت کوب فشن بلاگر و مدل ایرانی با پوشیدن پیراهن با طرح فرش ایرانی بختیاری پا بر روی فرش قرمز کن گذاشت. این پیراهن با مدل سیلوئت ساعت شنی خود جذابیت بیشتری به صاحبش بخشید. هرچند که به خاطر پارچه طرح‌دار و شلوغ لوک کار شده، بهتر بود مو، میکاپ و جواهرات ساده‌تری انتخاب میشد.

استایل سلبریتی های خارجی در جشنواره کن 2024

مد همیشه مانند یک بیانیه عمل می‌کند. آنچه یک سلبریتی انتخاب می‌کند تا آن را بر تن داشته باشد، به هر حال پیام و احساساتی خاص را به دنیای بیرون منتقل می‌کند. از طرفی جشنواره کن همواره خاطرات و تصاویر ماندگاری را در ذهن مخاطبان خود ثبت کرده است؛ از پرنسس دایانا با شماره آبی کاترین واکر در سال 1987 تا پیراهن سبز آنجلینا جولی باردار در سال 2017.

از طرفی توجه به استایل سلبریتی‌ها محدود به فرش قرمز نمی‌شود. بیرون از فضای برگزاری اکران فیلم‌ها نیز استایل شخصی افراد مشهور در معرض دید است. تمامی پاپاراتزی‌ها مشغول ثبت کوچک‌ترین رفتارهای هر سلبریتی هستند و اینکه چه لباس‌هایی را بر تن دارند. به همین خاطر اهمیت مد و فشن در تمامی طول اجرای جشنواره باقی می‌ماند.

امسال نیز بازیگران و مدل‌های مطرح و محبوبی همچون کیت بلانشت، بلا حدید و راوده محمد، مدل سومالیایی الاصل و … لباس‌هایی را بر تن کردند که بسیار بحث برانگیز شدند و هرکدام حاوی پیامی خاص بودند. در ادامه جذاب‌ترین و پربحث‌ترین لوک های جشنواره کن را نشان‌تان می‌دهیم.

استایل راوده محمد در جشنواره کن 2024

راوده محمد جشنواره کن 2024

راوده محمد یک مدل مسلمان باحجاب است که امسال بسیار ساختارشکنانه وارد عمل شد و لوک های به‌یادماندنی را بر تن کرد. او ابتدا یک لباس آبی رنگ از مجموعه بهار برند چنی چان را بر تن کرد. لباس خاص با طراحی پیچیده که به نوعی پارچه به دور او پیچیده بود و پیچش‌های آن ما را به یاد گلبرگ‌های گل می‌انداخت. در کنار آن یک روسری به همان رنگ را بر سر داشت و با یک عینک آفتابی آن را تکمیل کرده بود.

دومین لوک جذاب راوده محمد لباسی کاملا قرمز و نمادین از برند دیور بود که ما را به یاد دهه 50 میلادی می‌انداخت. پیراهن همراه با یک کلاه لبه پهن، کفشی پاشنه بلند و یک رژ قرمز اسرارآمیز تکمیل شده بود.

بسیاری از افراد معتقدند که او با استایل خاص خود بدنش را نشان نداده، بلکه مد را به نمایش گذاشته است. ترکیب مد و حجاب برای بسیاری از طراحان لباس جالب و چالش‌برانگیز به نظر می‌رسد.

استایل مریل استریپ در جشنواره کن 2024

مریل استریپ جشنواره کن 2024

مریل استریپ بازیگر ماندگار و محبوب آمریکایی با آنکه در دهه هفتاد سالگی خود است، همپنان خوش پوش و شیک در جشنواره‌های گوناگون می‌درخشد. او امسال دو اوت فیت متفاوت از برند مایکل کوری و دیور را بر تن کرد.

اولین لوک، کت و شلواری سفید با پیراهنی راه راه بود و دومین لوک یک پیراهن شیری ابریشمی از برند دیور که در عین سادگی بسیار درخشید.

استایل سلنا گومز در جشنواره کن 2024

سلنا گومز جشنواره کن 2024

سلنا گومز خواننده و بازیگر مشهور آمریکایی نیز که امسال در کن فیلمی را نیز داشت، در اولین حضور خود بر روی فرش قرمز پیراهنی کلاسیک بر تن کرد. این پیراهن با یقه آف‌شولدردر پالت رنگی سفید و مشکی بود و به زیبایی بر تن او نشسته بود. برند این پیراهن ایو سن لوران و جواهرات از بولگاری بودند.

دومین لوک گومز نیز پیراهنی قرمز با گل‌های برجسته قرمز بر روی یقه لباس بود که به خاطر نبود هیچ جواهری بیشتر تمرکزها بر روی طرح و گل‌های پیراهن می‌رفت.

استایل کیت بلانشت در جشنواره کن 2024

کیت بلانشت جشنواره کن 2024

امسال سلبریتی‌های زیادی در سراسر دنیا در اعتراض به کشتار فلسطینی‌‌ها در جنگ با اسرائیل فعالیت‌های گوناگونی انجام دادند. کیت بلانشت که به فعالیت‌های بشردوستانه شهرت دارد، امسال در جشنواره کن پیراهنی مشکی به تن کرد و دامن آن با ترکیب رنگ قرمز فرش جشنواره به رنگ پرچم فسلطین درآمد. طراح این لوک خلاق و نمادین حیدر آکرمن بوده است.

دومین لوک بلانشت یک پیراهن طلایی از برند لویی ویتون بود که رنگ درخشانی داشت و در قسمت بالاتنه برشی افقی به همراه پلیسه‌های نسبت درشت به چشم می‌خورد.

استایل هانده ارچل در جشنواره کن 2024

هانده ارچل جشنواره کن 2024

هانده ارچل بازیگر مشهور ترکیه‌ای که به عنوان مدل نیز فعالیت می‌کند، پیراهنی از برند بالمان را بر تن خود کرد. امسال اولین حضور هانده ارچل بر روی فرش قرمز بود و رنگ پیراهنش نیز هارمونی زیبایی با فرش جشنواره داشت.

پیش از این نیز ارچل در هفته مدل پاریس در فشن شوی برند بالمان حضور داشت و حالا پیراهن با مدل پاپیون قرمز را بر تن کرد. مو و آرایش ساده او به همراه جواهرات درخشانش همه چیز را تکمیل کرده بود.

این بازیگر ترکیه‌ای در حال حاضر در فیلم مست عشق به کارگردانی حسن فتحی حضور دارد و بازیگری محبوب در میان ایرانیان است.

استایل آنیا تیلور جوی در جشنواره کن 2024

آنیا تیلور جوی جشنواره کن 2024

آنیا تیلور جوی یکی از چهره‌های جدید هالیوود با پیراهنی از برند دیور بر روش فرش قرمز کن درخشید. او که یکی از سفیران برند دیور است، پیراهنی دکلته ظریف روشنی پوشیده بود که دامنی پفی اما ظریف داشت. آنیا تیلور جوی جواهراتی از برند تیفانی اند کو را داشت و هارمونی زیبایی با پیراهن، آرایش و مدل مو داشت.

این بازیگر جوان در روزهای بعدی جشنواره، پیراهن نارنجی کوتاه با کلاه حصیری بسیار بزرگی بر سر گذاشته بود که حس و حالی تابستانی در جنوب فرانسه را به طرفداران خود القا می‌کرد.

استایل Yseult در جشنواره کن 2024

Yseult جشنواره کن 2024

تاثیر هوش مصنوعی بر صنعت مد: ۹ روشی که این صنعت را متحول می‌کند

این خواننده و ترانه سرای فرانسوی یک لوک جذاب از برند دیور را بر تن داشت که الهام گرفته از کت و شلوار نمادین خانه مد فرانسوی در سال 1947 توسط کریستین دیور بود. او ظاهر خود را اکسسوری‌های کاملا مشکی ست کرد، یک کلاه استفان جونز بر سر داشت و دستکس چرمی بر دست داشت.

استایل مریم اوزرلی در جشنواره کن 2024

مریم اوزرلی جشنواره کن 2024

مریم اوزرلی بازیگر مشهور ترکیه‌ای که بسیاری از ایرانیان او را با نام خرم سلطان می‌شناسند، پیراهنی کاملاً دست‌دوز بر تن داشت که تمامی پارچه آن با مهره و جواهرات در طیف رنگی آبی‌های تیره و روشن و طلایی تزئین شده بود.

در لوک این بازیگر می‌توان مدل مو، میکاپ و جواهرات ساده‌ای را مشاهده کرد که این کار تمامی توجه‌ها را به سمت پیراهنش برده است.

دومین لوک مریم اوزرلی پیراهنی پرکار با دامنی جواهردوزی شده بود که طرح و نقش جذاب و متفاوتی داشت. جواهرات این لوک از برند شوپارد انتخاب شده بودند.

استایل بلا حدید در جشنواره کن 2024

بلا حدیدجشنواره کن 2024

بلا حدید مدل مشهور و موفق پس از مدت‌ها کناره‌گیری از رسانه‌ها و عرصه مدلینگ، پیراهن ماکسی مشکی از کالکشن 2001 برند ورساچه را بر تن کرده بود.

یکی از لوک های جنجالی بلا حدید در روزهای دیگر جشنواره کن، پیراهنی با پارچه طرح چفیه فلسطینی بود که رنگ غالب آن صورتی که با رنگ مکمل سفید انجام شده بود.

استایل اما استون در جشنواره کن 2024

اما استون در جشنواره کن 2024

اما استون یکی از مشهورترین بازیگران هالیوود یک پیراهن از برند لویی ویتون را بر تن داشت که بدون آستین بود و یقه کشیده آن تا نافش می‌رسید. بالا تا پایین این پیراهن ردیف‌هایی از پولک پوشانده شده بود و دامن آن به صورت پلکانی به زمین می‌رسید.

استایل کریس همسورث در جشنواره کن 2024

کریس همسورث شنواره کن 2024

استایل تابستانه زنانه و مردانه + رنگ لباس مناسب تابستان

پس از حضور ناامید کننده کریسی همسورث در مت گالا، او این فرصت را پیدا کرد تا دوباره در یک جشنواره مطرح جهانی بدرخشد و استایل مردانه خود را به رخ بکشد. هرچند که یک شلوار ساده مشکی، کفش مجلسی براق و کت کرم و با پیراهنی سفید پوشیده بود و هیچ ریسکی در این باره انجام نداده بود. با این حال در همین ظاهر کلاسیک و ساده هم می‌درخشید.

استایل تیلور هیل در جشنواره کن 2024

تیلور هیل در جشنواره کن 2024

تیلور هیل مدل زیبای آمریکایی با لوک جذاب و کلاسیک خود همچون ستاره‌های قدیمی هالیوود درخشید. پیراهنی که بر تن داشت، یقه مشکی داشت که از دو طرف شانه‌های افتاده بود، در کنار آن دکمه‌های کریستالی بزرگ بر روی پیراهن می‌درخشید و دامن سفید آن شکافی تا بالای ران پا داشت.

این لوک که از برند بالمین بود، با صندل‌های مشکی، مدل موی پیکسی، جواهرات الماسی و آرایش دودی کامل شده بود.

استایل وینی هارلو در جشنواره کن 2024

وینی هارلو در جشنواره کن 2024

وینی هارلو مدل مشهور کانادایی پیراهنی به طراحی تامارا رالف را بر تن کرده بود. کت و شلواری سفید با پارچه توئید را طراحی کرده بود که روی شانه‌ها، آستین‌ها و دامن آن با مروارید تزئین شده بود.

این لباس منحصربه‌فرد و واقعاً یک اثر هنری بود که با یک کلاه بزرگ با برش‌های مربعی تکمیل شده بود.

جذاب‌ترین استایل‌ها در فرش قرمز کن

به نظر شما استایل های جشنواره کن 2024 چطور بود؟ آیا درخشان و جذاب بودند یا صرفا پرهیاهو و نه چندان متفاوت و زیبا بودند؟ به هر حال در جشنواره امسال نیز مانند هرسال سفیران برندهای معتبر در عرصه فشن و جواهرات پا بر روی فرش قرمز کن گذاشتند و عکس‌هایی تاریخی و به یادماندنی از آن‌ها ثبت شد.

احتمالا باید بدانید که جشنواره کن قوانین عجیب و غریبی برای خود دارد. یکی از آن‌ها ممنوعیت سلفی گرفتن است. هیچ یک از سلبریتی‌ها حق ندارند که از خود سلفی بگیرند و منتشر کنند. از سال 2018 باوجود تمامی مخالفت‌ها این قانون رسمی شد.

از دیگر قوانینی که به جشنواره کن نسبت می‌دهند، اجبار در پوشیدن کفش پاشنه بلند برای خانم‌ها و کت و شلوار رسمی پوشیدن برای آقایان است. همچنین عکاسان مرد باید کت و شلوار و کروات بر تن داشته باشند وگرنه حق ورود به مراسم را ندارند.

چه بازیگران ایرانی در جشنواره کن 2024 حضور داشتند؟

گلشیفته فراهانی و زر امیرابراهیمی در فرش قرمز کن 2024 حضور داشتند.

چه بازیگران ترکیه‌ای در جشنواره کن 2024 حضور داشتند؟

هانده ارچل، مریم اوزرلی، اوزگه گورل، بیرجه آکالای، پینار دنیز، شوکرو اوزییلدیز، سیبیل چتین‌کایا، اوزگه اوزاجار

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهادات پارس‌مگ

  • سفر و گردشگری
  • فیلم و سریال
  • سلامت و زیبایی
  • بازی و سرگرمی
مقاصد دونفره برای سفر

پرطرفدارترین مقصدهای خارجی  سفرهای دو نفره کجاست؟

4 روز پیش
انواع ویزا ژاپن

معرفی انواع ویزای ژاپن برای ورود به این کشور

1 ماه پیش
شاخص مزایا و معایب زندگی در ژاپن

مزایا و معایب زندگی در ژاپن چیست؟

2 ماه پیش
کشورهای بدون ویزا برای ایرانیان

کاملترین لیست کشورهای بدون نیاز به ویزا برای ایرانیان در سال 2024

2 ماه پیش
بهترین-فیلم-های- 2024

بهترین فیلم های 2024 [10 فیلمی که نباید از دست بدهید]

1 هفته پیش
سریال افعی تهران

داستان سریال افعی تهران + بازیگران

2 هفته پیش
10 فیلم برتر که باید قبل از مرگ دید

لیستی از 10 بهترین فیلم‌های دنیا که قبل از مرگ باید دید!

1 ماه پیش
ماسک ماست و زردچوبه

ماسک ماست و زردچوبه بهترین روش برای درمان اسکار و جوش

3 هفته پیش
درمان خشکی پوست-

9 روش کابردی برای درمان خشکی پوست

3 هفته پیش
مکمل تقویت رشد مو

معرفی بهترین مکمل های تقویت ریزش مو بدون تجویز پزشک

1 ماه پیش

لیست 20 بازی رایگان در سال 2024

3 هفته پیش
بازی های 2024

مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۴

4 هفته پیش
بهتیرن انیمیشن های تاریخ

لیست بهترین انیمیشن های تاریخ [ رتبه بندی بهترین انیمیشن های دنیا ]

1 ماه پیش